היקום הגנן ויכה את הגזר?

היקום הגנן ויכה את הגזר?

היקום הגנן ויכה את הגזר?

קוראים לי נועם, ואני כבר ממש לא צעיר. אני חי בזוגיות מחייבת עם אישה שקטנה ממני בחמש עשרה שנים, והיא פשוט מהממת וכל העיניים של הגברים נתקעות בה בכל מקום שאליו אנחנו מגיעים. אני ממש לא חי באשליות, ברור לי שהיא נמצאת אתי כל השנים הללו בגלל המעמד החברתי והכלכלי שאני יכול לאפשר לה. אני יזם הייטק מאוד מצליח, יש ברשותי הרבה נכסים ועסקים, ובוודאי שאינני יודע מחסור מה הוא. בת זוגי מאידך, ששמה הוא איזבל, חיה לפני שנכנסה לחיי חיי עוני מכפירים, וברור שחיי העושר יותר קורצים לה. השכלתי שלא להינשא לה כדת וכדין, כי בסתר לבי הייתי מודע לשיקולים שלה לחיות אתי.

אפשר להגיד שאף אני לא חף מאינטרסים, מאוד החמיא לי וחיזק את האגו שלי להסתובב עם שאפה כזאת, שגונבת בכל אירוע את אור הזרקורים, ותמיד לפני שהיינו יוצאים לאירוע, פורמלי או חברתי, הייתי מפציר בה שתלבש את הבגדים הכי סקסיים שלה, נהניתי איך שהיא הוציאה לכולם את העיניים – הנשים היו מקנאות בה, ואילו הגברים היו מזילים ריר לכיוונה.

במשך חמש עשרה שנים הכל היה טוב ויפה, ידענו עליות כמו גם מורדות, אבל לפתע שמתי לב שהיא נעדרת יותר מדי זמן, כמו נערות ליווי מטריפות , כמעט כל יום. בכל פעם שניסיתי לברר עמה איפה היא, קיבלתי של תירוצים, שבזמן כל שהוא התחלתי להאמין שהיא משום מה משקרת לי או חלילה בוגדת בי. לרגע לא חשבתי שהאמת עלולה להיות הרבה יותר קשה.

התחלתי להתחקות על עקבותיה, כמו בשש הבלש. ראיתי כי כמעט כל יום היא נכנסת לאותה דירה, ומבלה שם לא מעט זמן. חקרתי קצת את הנושא, ולמורת רוחי התברר לי שבת זוגתי יותר מעשור מספקת שירותי ליווי עם עיסויים כמו נערות ליווי בירושלים בתוך דירות דיסקרטיות.

ברור לכם שבאותן שניות הרגשתי כי כל עולמי חרב עליי, לא הבנתי למה היא עושה את זה, ככלות הכל כסף ממש לא חסר לה. כל מה שהיא מצייצת, היא מיד מקבלת, ואת הטוב ביותר. למה היא מוכרת את גופה בדירה דיסקרטית? התחלתי לפקפק בקשר בינינו, ולהבין שכל מערכת היחסים שהייתה בינינו כל השנים הייתה שקר אחד גדול, והייתי בזוגיות חד צדדית.

כמובן שלא יכולתי להמשיך לשתוק, לא בריא לשמור בבטן, והחלטתי להגיד לאיזבל שאני יודע בדיוק מה היא עושה כמעט כל יום עם גברים בדירה הדיסקרטית. חשבתי לתומי שהיא תכחיש, תייפה את המציאות או תמתיק את הגלולה, אבל ההפך הוא הנכון – איזבל הודתה מיד במעלליה. לא הבנתי מה מניע אותה לכך, ושאלתי אותה בנימה נוקבת – כבר חמש עשרה שנים שאת לא יודעת מחסור מה הוא ומקבלת כל מה שאת רוצה, מה מניע אותך למכור את גופך בדירה דיסקרטית? לא תאמינו, אבל היא ענתה לי בשיא הרוע – נועם יקירי, אני עובדת בזה על מנת לחסוך כמה שיותר כסף, שיאפשר לי לחיות באותה רמת חיים, אבל בלעדיך. כמו שנאמר – ויקום הגנן ויכה את הגזר.