יום שגרתי בחייה של נערות ליווי בתוך דירות דיסקרטיות

יום שגרתי בחייה של נערות ליווי בתוך דירות דיסקרטיות

הי לכולכם, קוראים לי שחף, וכל מי שמכיר אותי יודה בפה מלא, שאחת כמוני לא רואים כל יום. אלוהים חנן אותי ביופי מסנוור, בגוף מחוטב, ללא כל הקפדה על אימוני כושר, בשיער זהוב עם תלתלים מדהימים, בגובה מרשים שנאמד ביותר ממטר ושבעים סנטימטר, בשיניים לבנות ומסודרות, בקיצור – כל מה שבחורה מאחלת לעצמה. אבל החיים הובילו אותי למקומות אפלים בבחירת המקצוע. אף פעם לא הצטיינתי בלימודים, ונשרתי מהלימודים כבר בכיתה ט', ומן הסתם לא הגעתי לאוניברסיטה. ניסיתי לעבוד בכל מיני עבודות מזדמנות, אבל לא הצלחתי להחזיק בהן מעמד, או שפיטרו אותי או שמאוד מהר נמאס לי מהעבודה והחלטתי לעבוד כאחת מאותן נערות ליווי בחיפה .

כשהייתי בת עשרים, חלה התפנית המשמעותית ביותר בחיי. פגשתי במקרה מכרה שלי מימי התיכון. בזמנו, ידעתי שהיא באה מבית מאוד עני, והיא עזבה את הלימודים גם מוקדם, על מנת לעבוד ולעזור למשפחה בפרנסה. בהתחלה לא זיהיתי אותה. היא קראה בשמי, נעצרתי, וממש לא ידעתי מי זאת. ראיתי לפניי אישה מדהימה, נוהגת ברכב חדש, לבושה בבגדים מאוד יוקרתיים, ועונדת תכשיטים מיהלומים. רציתי להמשיך בדרכי, אך היא שוב קראה לי, ונאלצתי לעצור. שאלתי אותה מי היא, והיא צחקקה קלות, ואמרה לי כי היא נופר, ולמדנו ביחד בתיכון.

לקח לי כמה רגעים עד שנפל לי האסימון. פערתי את פי לרווחה והבעתי את תדהמתי – "בחיים לא הייתי מזהה אותך נופר. כמה השתנית ויפית. מה זה זכית בלוטו או התחתנת עם מיליונר??? היא חייכה וסיפרה לי סיפור מפתיע, שבאותו הרגע שינה את חיי.

מסתבר שאף היא לא הסתדרה עם עבודות, ויום אחד היא הכירה גבר עשיר, שהציע לה להיות נערת ליווי בחיפה תמורת תשלום הולם. בהתחלה היא הסתייגה, כי עד אותו הרגע היא הייתה ילדה ממש טובה, אבל ככל שהוא המשיך בדבריו וסיפר לה על היתרונות, שמתחילים ונגמרים בעשיית המון כסף, היא החליטה לנסות.

הפעם הראשונה שלה הייתה זוועתית, היא ממש נגעלה מעצמה, וכשהגבר עזב, היא מיהרה לשירותים והקיאה את נשמתה. כאשר היא הבינה כמה היא הרוויחה בשעה אחת, היא החליטה לתת לזה צ'אנס, אבל רק בתנאים שהיא קובעת.

"ומה הם התנאים שלך"? שאלתי בסקרנות רבה. היא ענתה כי היא נפגשת עם גברים רק בתוך דירות דיסקרטיות, שבהן היא מרגישה כאילו הן הבית שלה. בדירה הדיסקרטית נשמרת הפרטיות שלה, אף אחד בסביבת הדירה הדיסקרטית אינו מכיר אותה, היא בוחנת את האזור לפני כניסתה לדירה. כמו כן, היא מקפידה שהדירות הדיסקרטיות יהיו נקיות למשעי, מאובזרות היטב, יקרינו חמימות, ויפתו את הגברים לשוב אליה.

באותו הרגע נפל לי האסימון, וידעתי בלבי שזה בדיוק מה שאני הולכת לעשות. יצרתי קשר עם כמה בעלי דירות דיסקרטיות, אני מספקת שירותי ליווי רק לעשירון העליון ועושה המון כסף. מרשה לעצמי לחיות בלוקסוס. מגיע גם לי לנצל את הגברים, הלא כן?