שירותי ליווי חייבים להקפיד על רושם ראשוני חיובי המשך

שירותישירותי ליווי חייבים להקפיד על רושם ראשוני חיובי המשך ליווי חייבים להקפיד על רושם ראשוני חיובי המשך

ואז החל שחר לספר לי כי הוא הרבה במשך שנית רבות, גם כאשר הוא היה נשוי לאהובת ליבו, אותה הכיר עוד שהיו רק בני שבע עשרה, לבלות גוד טיים עם נערות ליווי. לרגע אחד נראה היה כי הכל נדם מסביבנו, והקשבתי לידידי הטוב במלוא תשומת הלב. אגיד את האמת, די הייתי בשוק, מדובר בידיד טוב, שאני מחשיב כחברי הטוב ביותר, למה בדיוק לקח לו כמה עשורים לשתף אותי במעשיו?

בעוד מחשבותיי נודדות בשאלה הזאת, תוך כדי ידיעת העובדות, שבוודאי אין מדובר בגבר הראשון שקיים יחסי מין עם נערות ליווי, שיכולות לקבל בכל מיני אזורים כמו נערות ליווי צפון למשל כי אם עסקינן אודות תופעה נפוצה, שהמון גברים שותפים אליה, המשיך שחר את סיפורו –

אני חושב שהייתי בזמנו ממש מכור לסקס, אפשר להגיד שהמצב שלי היה פשוט פתולוגי. הייתי חייב לעשות סקס כל יום, ואפילו כמה פעמים ביום, ואשתי המנוחה לא תמיד הייתה ממש בעניין, לא לפחות כמו שאני הייתי. לא רציתי לבגוד בה עם אישה אחרת, להסתכן בכך שאולי אף אתאהב בפילגש, ואפרק את כל הנישואין שלי, שכידוע לך היו טובים ממש, לרוב. ולכן החלטתי לצרוך מדי פעם בפעם שירותי ליווי.

למרות כל מה שהגברים חושבים על נערות ליווי, גיליתי מניסיוני הרב, כי גם כאשר מדובר על נערות ליווי, חייבים להקפיד על יצירת רושם ראשוני חיובי, שאם לא כך – אין כל הכרח שהיא תסכים להעניק לך שירותי מין, אף כאשר אתה משלם לה, ולא משנה כמה אתה משלם. באם בשיחה הראשונית תפתחו בשורת פתיחה, כמו לדוגמה – הלו דארלינג, מתי אפשר להגיע אלייך לזיון? תהיו בטוחים שהרושם הראשוני שהיא תקבל מכם יהיה רע ביותר, וסביר להניח שהיא תסרב להיפגש אתכם. גם לנערות ליווי יש את טיפת הכבוד העצמי שלהן, ואיך שתציגו את עצמכם בשיחה הראשונה, יהווה את קבלת השירות או לאו.