שירותי ליווי, חייבים להקפיד על רושם ראשוני חיובי

שירותי ליווי חייבים להקפיד על רושם ראשוני חיובי

על שירותי המין, אשר מכונים שירותי ליווי, כבר סופרו בכל מיני ווריאציות. הבאנו לפניכם סיפור אמתי, על גבר ששמר סוד בכל מרבית חייו הבוגרים,  עד שהרגיש צורך עז להתוודע, לאחר שקרא כתבה באתר sex adir.

גם שעושים שימוש במנעד הרב של שירותי ליווי, חייבים להקפיד על רושם ראשוני חיובי –

את הסיפור החביב והמרגש הזה שמעתי לא מזמן מידידי הטוב, שעונה לשם שחר. היום שנינו כבר "חמורים גדולים", כלומר אנו כבר מבוגרים מדי לכל העיסוק התמידי שהיה לנו בצעירותנו, הלא הוא סקס, וכמה שיותר, ככלות הכל, שנינו כבר חצינו את גיל השישים לא מזמן, ונרגענו מן החרמנות הטבעית שהייתה חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו בעבר.

שחר, כאמור ידידי הטוב, אם לא הטוב ביותר, גילה לי רק לפני כחודש וחצי את הסוד שהוא נשא עמו במשך עשרות שנים, שעד אותה השיחה הכנה שלנו, הוא לא העז לחלוק עם אף אחד אחר, בפרט כי הוא התבייש במעשיו, וחשב לתומו שהוא נמנה בין הגברים היחידים שצרכו שירותי ליווי מפעם לפעם. אבל כטבעם של סודות, הם גורמים לכם לאכול את עצמכם לאט לאט, וביסודיות, ויפה שעה קודם להיפטר מהמשא הנפשי המכביד של שמירה על סוד.

כאמור, לפני חודש וחצי נפגשנו, שחר ואני, לעוד ערב שגרתי בבר, ושתינו לשוכרה. כמו שנאמר – "נכנס יין – יוצא סוד", זה בדיוק מה שקרה. שנינו כבר היינו על גבול השיכורים, אבל עדיין לא ממש מסטולים, כשלפתע שחר הצהיר בפניי כי הוא חייב להתוודות על מעשיו לפני זמן רב, מעשיו שהתרחשו גם בעת שהיה נשוי לאשתו, שהלכה לעולמה לפני כמה חודשים, ושהוא ממש לא גאה בהם, אבל הגיע הזמן לפרוק את המתח שנוצר בשל הסוד הנורא מכל, לדבריו, ולו בשל חובתו לאשתו שליוותה אותו בטוב וברע במשך יותר משלושים שנים.

בוודאי ברור לכם שסקרנותי רק גברה מרגע לרגע, ולא הצלחתי להבין מה הוא עשה, מה יכול להיות כל כך נורא, שהוא מסתיר את מעשיו מכל ידידיו הטובים ביותר, כמו גם מאשתו שכבר איננה בין החיים, ורק כעת הוא מוצא לנכון לספר לי עליהם. שתקתי לרגע, תוך כדי הסכמה שבשתיקה, על מנת לתת לו את כל הבמה להמשיך את סיפורו ולספק את יצר הסקרנות שגאה בי.